Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Iepazīsties ar projektu jauniešiem!

Iepazīsties ar projektu jauniešiem!

Kopš 2021.gada Rīgas Vācu kultūras biedrība īsteno unikālu projektu, kura mērķauditorija ir aptuveni 100 krievvalodīgie Latvijas jaunieši (Rīgā, Ogrē un Jelgavā).

Divu ar pusi gadu garumā katras pilsētas skolēnu komanda īsteno virkni iesaistošu iniciatīvu projektā "Uzmanību! Distance (ar valsti) samazinās!".

Viena no projekta aktivitātēm ietvēra skolēnu radošos darbus (dizaina/ teksta/ video formātā) par personīgi sev, daudziem jauniešiem vai visai sabiedrībai nozīmīgiem problēmjautājumiem. Aktivitātes noslēgumā notika balsojums, kurā paši projekta dalībnieki balsoja par, viņuprāt, aktuālāko problēmu un oriģinālāko radošo darbiņu. Jāsaka, ka projekta vadītājiem negaidīti, bet acīmredzot jauniešiem pašsaprotami, ka uzvarēja Rīgas 34.vidusskolas skolnieces izveidotais video par jauniešu depresiju.

Aicinām arī jūs iepazīties ar skolnieces izveidoto video, kā arī vecākiem, pedagogiem un izglītības darbiniekiem - aizdomāties, kāpēc šāda tematika ir jauniešu "topā" un kā mēs - katrs pieaugušais - varam atbildīgi samazināt gan dramatisko Latvijas statistiku jauniešu depresijas un pašnāvību skaita ziņā. 

Video pieejams šeit:  https://youtu.be/p7V6_Qb0xpM

Projekta mājaslapa: https://aifuzmanibu.mozellosite.com/

Projekta NOSLĒGUMA PASĀKUMS un secinājumi: 2024.gada 15. martā plkst. 14.00 Rīgas 34.vidusskolas zālē.

Laipni aicināti, piesakoties: aif.uzmanibu@gmail.com

.........................

#EEAgrantsLatvia    

Projektu "Uzmanību! Distance (ar valsti) samazinās! " finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu "Aktīvo iedzīvotāju fonds".

Datums: 2024. gada 18. janvāris