Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Avantis / Young Media sharks

Avantis ir jauniešu organizācija, kas dibināta 2002. gadā. Pašlaik tajā darbojas ap 300+ aktīvi biedri.

Viņi veido radošus, aktīvus un iedvesmojošus projektus, kuri pozitīvi ietekmē jauniešus no dažādām sociālām, ekonomiskām un kultūras vidēm.

Viņu misija ir iedvesmot un nodrošināt platformu jauniešiem, kurā viņi var izpaust savu talantu, radošumu un iemaņas, un palīdzēt viņiem sasniegt savus sapņus un mērķus. Ar dažādu projektu palīdzību, Avantis rosina noderīgus brīvā laika pavadīšanas veidus, atpazīst jaunus talantus un stiprina viņu izaugsmi, lai vecinātu jauniešu līdzdalību sabiedrībā Latvijā un pasaulē.

Avantis projekti ietver radošās darbnīcas, seminārus, nometnes, televīzijas šovus, dokumentālās filmas, kā arī liela mēroga kultūras pasākumus un koncertus. Ikgadēji tiek rīkotas "Jauno Mediju Haizivis”, kas attīsta mediju prasmes jauniešiem no visas Latvijas, viņu absolventi ir kļuvuši par panākumiem-pilniem filmu producentiem, mūziķiem, ētera personībām un pat politiķiem.

Papildus, viņi aktīvi atbalsta jauniešu iniciatīvas un topošos talantus filmu un mūzikas ražošanā, rīkojot konferences, hakatonus un meistarklases ar ekspertiem. Viņi arī ražo savu saturu, veido TV šovus, piem., “Virtuve bez Kāposta”, izdod žurnālu “Izvēlies”.

Young Media House ideju hub & ofiss: Blaumaņa iela 38/40, Rīga, LV-1011

www.avantis.lv
youngmediahouse.com
izvelies.eu
youngmediasharks.eu

E-pasts: ilona@avantis.lv

FB: @YoungMediaSharks
IG: @youngmediasharks
YT: @YMSharks
TikTok: @youngmediahouse