Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

BEST-Riga

BEST-Riga ir RTU (Rīgas tehniskās universitātes) studentu organizācija, kas ir daļa no Eiropas studentu organizācijas BEST: Board of European Students of Technology.

BEST darbojas 33 Eiropas valstīs, 92 universitātēs un šajā organizācijā ir vairāk nekā 3300 biedru. BEST-Riga darbojas jau no 1993. gada un organizācijas sastāvu veido aktīvi, enerģiski, zinoši un draudzīgi RTU studenti. Organizācijā darbojas ap 20 studentiem.

Biedrības vīzija ir iedvesmoti dažādībā (empowered diversity). Biedrības misija ir attīstīt studentus (developing students).

Dažas no aktivitātēm: 

  • RTU BEST Inženieru Sacensības (pārbaudi savas zināšanas un izdomu ar inženierzinātnēm saistīta konstruēšanas vai situācijas analīzes uzdevumā!);

  • Atvērtie treniņi un sarunu vakari RTU studentiem (grafiskajā dizainā, prezentēšanas prasmēs, laika un pasākumu plānošanā un finanšu piesaistes stratēģijās, kā arī citos studentu interesējošos „soft skill” jautājumos);

  • BEST Kursi (par visdažādākajām tehniskajām specialitātēm un zinātnēm, kā arī tiek piedāvāti ar inženiertehniskajām zināšanām nesaistīti kursi, kas paplašina studentu redzesloku);

  • Nometne “Step by Step: How to be the BEST of the BEST” (40 RTU studenti 3 intensīvas dienas pavada dažādos prasmju attīstošos treniņos, kurus vada pieredzējuši un zinoši BEST treneri) u.c.

Ko iegūsi, pievienojoties BEST-Riga?

Pieredzi, zināšanas, spēju pielāgoties jebkurai situācijai, jaunus draugus, tā saucamās feksiblās iemaņas jeb “soft skills”. Iespēju uzlabot savas vadības, organizatoriskās prasmes, kā arī izbaudīt saliedēšanos, organizējot ārējos, kā arī iekšējos pasākumus (Nometni, Inženiersacensības, Kursus, Ziemassvēku balli, organizācijas dzimšanas dienas svinības u.c.).

www.best.rtu.lv
info@best.rtu.lv
FB @BESTRiga
IG @bestriiga

#inženierzinātnes #tehnoloģijas #softskills #zināšanas #studenti #komanda