Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne

Organizācija apvieno jauniešus, kas vēlas apgūt  zināšanas un prasmes, līdzdarboties un īstenot savas iniciatīvas tādās jomās kā pirmā palīdzība, veselības veicināšana un atbildība par ilgtspējīgu vidi, sociālā integrācija, diskriminācijas un vardarbības mazināšana, LSKJ ideju popularizēšana.

Jaunieši organizē dažādus seminārus un apmācības, rīko nometnes, akcijas un ziedojumu vākšanas kampaņas, publiskus pasākumus, konkursus, kā arī dodas vizītēs uz skolām, piedalās starptautiskos projektos un kopīgi pavada brīvo laiku.

LSKJ ir vieta, kur satiekas radoši un aktīvi jaunieši ar vēlmi palīdzēt citiem.

www.redcross.lv/jauniesi/
youth@redcross.lv 
FB @lsk.jaunatne
IG @red_cross_youth_latvia

#humānisms #brīvprātība #darbs sabiedrības labā
 

_________________________________________

LSK Jaunatne atzīmē savus 100 gadus humānā darba!

Publicēšanas datums 2023. gada 10. novembris

Aicinām atskatīties uz LSK Jaunatnes 100 – gades atzīmēšanu. Rīgas Stradiņa universitātes telpās, svinīgā, pozitīvā, bet reizē arī ģimeniskā atmosfērā notika LSKJ konference. Tik daudz stāstu izstāstīti, tikpat daudz stāstu top ik dienu, kad, kopā strādājot, tiek palīdzēts tiem cilvēkiem, kam klājas grūtāk. Iedvesma, motivācija, iesaistīšanās, cilvēcība, līdzdalība, smaids un enerģija – tas ir tas, kas raksturo LSK jauniešus visā Latvijā.

https://youtu.be/H_YhdNoyLLM

Šie video tapuši, pateicoties projektam “Augt, mācoties un darot” AIF/2021/SDK2/18, ko finansē Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas finanšu instruments 2014.-2021. gadam programma “Aktīvo iedzīvotāju fonds” Latvijā.

________________________________________

No vēstures līdz mūsdienām – LSK Jaunatnei 100

Datums ir 2023. gada 30. jūlijs

2023. gadā Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne (LSKJ) atzīmē savu 100gadi - ir pagājuši jau simts gadi, kopš aizrautīgi un empātiski jaunieši veic labos darbus un popularizē Sarkanā Krusta misiju Latvijā.

Projekta “Augt, darot un mācoties” ietvaros tika intervēti vairāki nozīmīgi cilvēki, kuru dzīves ceļi arī ir saistīti ar Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatni.

Šajā video var iepazīties ar medicīnas vēsturnieka Mārtiņa Vespera stāstījumu un uzzināt vairāk par Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes vēsturi - ar ko jaunieši nodarbojās pagājušajā gadsimtā, un kā Sarkanā Krusta Jaunatnes struktūra atšķīrās no mūsdienām.

https://www.youtube.com/watch?v=-8SIqsK2J54

Šeit vienuviet var apskatīt arī citas intervijas: https://www.redcross.lv/iznakusas-video-intervijas-par-godu-lskj-100gadei/

Šie video tapuši, pateicoties projektam “Augt, mācoties un darot” AIF/2021/SDK2/18, ko finansē Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas finanšu instruments 2014.-2021. gadam programma “Aktīvo iedzīvotāju fonds” Latvijā.

_______________________________________________________

Jauniešu pilsoniskā līdzdalība kā stipras sabiedrības stūrakmens

Datums 2023. gada 1. decembris

Dalāmies ar video, ko izveidojuši Latvijas Sarkanā Krusta jaunieši no Daugavpils. Viņi interaktīvā veidā saviem vienaudžiem māca pasākumu organizēšanas principus. Jebkura jauniešu iniciatīva, projekts vai aktivitāte ir vērtība, jo tā ne tikai attīsta jauniešu prasmes, bet arī iedvesmo viņu vienaudžus būt aktīviem, iesaistīties un arī palīdzēt tiem, kam klājas grūtāk.

Video - Pasākumu plānošanas "Plānotorijs" - https://www.youtube.com/watch?v=_fkNe1XN7NY&t=9s

Video tapis projekta “Augt, mācoties un darot” AIF/2021/SDK2/18 ietvaros, ko finansē Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas finanšu instruments 2014.-2021. gadam programma “Aktīvo iedzīvotāju fonds” Latvijā.