Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Loesje Latvija

Starptautiskā organizācija „Loesje” ir izveidota 1983. gadā Nīderlandē. Tā radās kā septiņu cilvēku iniciatīva, lai radoši izmantotu ikvienam no mums esošās vārda brīvības tiesības. Mūsdienās organizācijas draugi un atbalstītāji ir vairāk nekā 25 pasaules valstīs, kopš 2006. gada arī Latvijā.

Organizācijas galvenā iezīme ir melnbalti, vienkārši veidoti plakāti par dažādām nopietnām un nenopietnām tēmām, kas aicina cilvēkus uz brīdi apstāties un aizdomāties par pasaulē notiekošo un mūsu pašu lomu šajos notikumos. Plakātu teksti tiek veidoti radošās rakstīšanas darbnīcās, kurās tiek izmantota īpašā Loesje tehnika un darbnīcas dalībnieku radošuma mijiedarbības spēks.

“Loesje Latvia” piedāvā iespējas piedalīties Radošās rakstīšanas darbnīcās un Loesje plakātu maketēšanas darbnīcās. Tāpat ir iespējams arī līdzdarboties Loesje plakātu fotografēšanas darbnīcās, kuras notiek projekta “Balti Melnā Revolūcija” ietvaros kopš 2008. gada Rīgā un citās Latvijas pilsētās.

Jaunieši var piedalīties “Loesje Latvia” darbnīcās kā dalībnieki. Ik pa laikam tiek arī organizētas apmācības tiem, kas paši vēlas vadīt Loesje nodarbības. Labprāt sadarbojamies ar citām organizācijām, jo mūsu vadītās darbnīcas var izmanto kā komandas saliedēšanas aktivitāti, kā arī tās var tikt tematiski piemērotas konkrētu projektu mērķiem un radošo ideju atspoguļošanai.

Latvijā tapušie Loesje plakāti ir apskatāmi un lejupielādējami http://ej.uz/Loesje-plakati (vērts ņemt vērā - Loesje plakātus un to tekstus nekomerciāliem mērķiem drīkst izplatīt jebkādā veidā. Loesje plakātu un to tekstu lietošana komerciāliem mērķiem ir obligāti iepriekš jāsaskaņo).

https://baltimelns.blogspot.com
baltimelns@gmail.com
FB @LoesjeLatvia
IG @loesje.latvia

#Loesje #LoesjeLatvia #BaltiMelnāRevolūcija #RadošāRakstīšana #Plakāts