Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Protests

Sociāldemokrātiska un zaļa jaunatnes organizācija, kuru 2018. gada beigās izveidoja progresīvi domājoši jaunieši.

Viņi rīko diskusijas, pasākumus, kampaņas un (kā liecina arī nosaukums) protestus, lai pieprasītu rīcību, vērstu uzmanību un izglītotu par cilvēktiesībām, klimata krīzi, sociālo un ekonomisko nevienlīdzību un citiem jauniešiem svarīgiem jautājumiem.

Dažas no aktivitātēm: sarunas par seksuālo izglītību, diskusijas par garīgo veselību, pirmais klimata gājiens Latvijā (sadarbībā ar Fridays For Future Latvia), Black Lives Matter protests pie Brīvības pieminekļa, akcijas Rīgā un pierobežā pret Aleksandra Lukašenko autoritāro režīmu Baltkrievijā, piketi pie Saeimas “Dzīvesbiedru likuma” pieņemšanas atbalstam, “vegānisma mēnesis” sociālajos tīklos u.c.

Organizācijā jaunieši var pilnveidot pilsonisko aktīvismu, gūt jaunas zināšanas un vērtīgas pieredzes sadarbībā ar citu valstu radniecīgām organizācijām.

Biedrības mērķi: Iesaistīt jauniešus aktīvā pilsoniskā līdzdalībā, jo īpaši vides aizsardzības un sociālā taisnīguma veicināšanā; Aizstāvēt jauniešu intereses un tiesības, veicināt jauniešu iniciatīvu īstenošanu un zināšanas par politiskajiem procesiem; Veicināt demokrātiju Latvijā.

www.protests.eu
info@protests.eu
FB @protestsjaunatne
IG @protestsjaunatne
X @ProtestsYouth

#vienlīdzība #solidaritāte #vide #rīcība #demokrātija #līdzdalība