Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Young Folks LV

“Young Folks LV” ir izglītojoša vide pusaudžiem un jauniešiem, kurā var atrast jaunus draugus, interešu pulciņus, kā arī kļūt par līderi, realizēt savus projektus un lietderīgi pavadīt savu brīvo laiku.

Viss sākās 2012.gadā, kad Aleksandrs (organizācijas dibinātājs) sāka organizēt brīvā laika pavadīšanu savam jaunākajam brālim un viņa 14-15 gadus vecajiem draugiem. Pirmais pārgājiens Amatas krastos, pirmie kinovakari, pirmais ERASMUS + projekta brauciens uz Armēniju – viss tas ir pats sākums tam, ko mēs šobrīd saucam par lielu ģimeni “Young Folks”.

Par šo laiku esam ieguvuši sabiedrības uzmanību, vecāku uzticību, valsts struktūru un labu sadarbības partneru atzinību Latvijā un ārvalstīs. Šobrīd mūsu organizācijā darbojas vairāk nekā 400 jauno līderu, kuri aktīvi iesaistās jaunatnes sfērā un valsts dzīvē. Mums ir vairāk nekā 30 interešu pulciņu, dažādas nodarbības/lekcijas/meistarklases, vasaras izbraucieni un savi neatkarīgie projekti (“Young Works” – platforma speciālistu meklēšanai jauniešu vidē, “Sayit.Ring” - gredzeni un rokassprādzes ar unikālo gravējumu, “Sporta draugi” – sporta kustība jauniešiem un daudz kas cits).

e-mail: info@youngfolks.lv
web: https://youngfolks.lv/  
Facebook: https://www.facebook.com/YoungFolksLv  (Young Folks LV)
Instagram: https://www.instagram.com/youngfolkslvofficial/?hl=ru (@youngfolkslvofficial)

 

#Erasmus #nature #family #youngfolks